Kemirgen Market - Tavşan & Hamster & Guinea Pig - Ürünleri

  • Yeni Üyelik

İade- İptal İşlemleri

 

Garanti Şartları

Tüm ürünler 2(iki) yıl garantili olarak satışa sunulmaktadır. Bu süre içerisinde ürünleriniz üretim hatalarına karşı tamir ve/veya bakım garantisi altındadır. Ürününüzü fatura veya sevk irsaliyesi ile birlikte tamir ve/veya bakım yaptırabilirsiniz. Faturası veya sevk irsaliyesi olmayan ürünlerin tamiri ve bakımı yapılmamaktadır.

 

Satın alınan ürünlerin garantilerinin devam edebilmesi için üçüncü şahıs ve kurumlara herhangi bir şekilde müdahalede bulundurmamanız, boyut ayarlama, ölçü değiştirme, onarma v.b. işlemler yaptırmamanız gerekmektedir. Müdahale görmüş ürünler garanti kapsamından faydalanamaz.

Uygunsuz saklama koşullarından dolayı deforme olmuş, yanlış kullanım sonucu ezilmiş, darbe görmüş ve kimyasal maddeyle temas etmesinden dolayı bozulmuş ürünler garanti kapsamı dışındadır. Bu konulardaki her türlü soru ve sorununuz için İletişim linki altındaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

 

İade Şartları

Almış olduğunuz ürünü kullanmadan, satılabilir özelliğini kaybettirmeden teslim tarihinden itibaren 7(yedi) gün içerisinde müşteri hizmetleri ile temasa geçerek veya sipariş detaylarınızda ki İade/İptal linkini kullanarak iade edebilirsiniz. İade ürünlerde kargo ücreti müşteriye aittir. Müşteri hizmetleri departmanımızdan onay alınmadan gönderilen paketler kargo firmalarından teslim alınmayacaktır. Bu sürelerin dışında herhangi bir şekilde ürün iadesi yapılmamaktadır.
 

Alınan ürünlerin iadeside ürün, sertifika, sevk irsaliyesi, faturası ile birlikte ibraz edilmelidir. Faturasız ve/veya sevk irsaliyesiz tarafımıza ulaşan ürünler kargo firması tarafından teslim alınmamaktadır. Müşteri ürünü kendisine teslim edildiği durumu ile iade etmekle yükümlüdür.

 

Üründe bozulma, kırılma, tahrip ve kullanılma olmaması durumunda ürünü iade alacak ve bedelini iade edecektir.


Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden vazgeçmesi durumunda iade edilen ürün ulaştığı andan itibaren 10(on) gün içerisinde ürün bedeli, ödendiği yoldan iade edilir.

 


MARKALARIMIZ