Kemirgen Market - Tavşan & Hamster & Guinea Pig - Ürünleri

  • Yeni Üyelik

Quik Hamster Yemi 500 Gr. (12 Adet)


Quik Hamster Yemi 500 Gr. (12 Adet)

Quik Hamster Yemi 500 Gr. (12 Adet)


Ürün Kodu
KMSM0501
Marka
Kemirgen Market
Stok Durumu
Stoklarımızda

Ürün Fiyatı
839,99 TL KDV DAHİL

ÜRÜN FİYATI
839,99 TL


Quik Hamster Yemi 500 GR.  (12 PAKET)

 

 

Hamsterların doğadaki beslenme alışkanlıkları göz önünde tutularak, fiziksel ve biyolojik ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılayabilecek şekilde tasarlanmıştır. Özel olarak geliştirilen nitelikli karışım oranları ile en seçkin tahıllar kullanılarak, hazırlanmıştır.

 

 

Besleme Tavsiyesi: Tüketecek evcil hayvan başına günde yaklaşık 10-15g (1-1,5 yemek kaşığı) ürün vermeniz tavsiye edilir.

Quik, kemirgeninizin (hamster) tam beslenmesini sağlayan, kemirgen beslenme alışkanlıklarına uygun olarak hazırlanmış yüksek kaliteli yem karışımları sunar.

 

 

İçindekiler: Mısır, Buğday, Sorgum, Arpa, Yulaf, İç Fıstık, Keçiboynuzu, Ay Çekirdeği, Dakota Çekirdeği, Bezelye, Aspir, Vitamin ve Mineraller

 

 

Bileşeni

Ham Protein: % 16,2

Ham Yağ: % 5,1

Ham Selüloz: % 8,1

İnorganik Madde: % 5

 

 

Saklama Koşulları: Serin ve rutubetsiz bir ortamda saklayınız.

 

 

Kullanım: Her gün temiz bir mama kabı içerisine servis edilmesi önerilir. Tüketecek evcil hayvan başına günde 45-50 gr verilmesi önerilir. Evcil hayvanınızın önünde her zaman temiz ve serin su bulundurulmalıdır.  Evcil Hayvanınızın mama ve su kabına kolay ulaşım sağlanmalıdır.

"Bu ürünün fiyat bilgisi, resim, ürün açıklamalarında ve diğer konularda yetersiz gördüğünüz noktaları öneri formunu kullanarak tarafımıza iletebilirsiniz.Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz."
 
 
 
 
 
E-Posta Adresiniz :
Mesajınız :

BENZER ÜRÜNLER


MARKALARIMIZ